top of page
  • Новини Іспиту
animation.gif
animation.gif
animation.gif
animation.gif

НЕЗАЛЕЖНИЙ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ІСПИТ

СЕРЕД СТУДЕНТІВ (УЧНІВ),

ЩО ЗДОБУВАЮТЬ ВИЩУ, ФАХОВУ ПЕРЕДВИЩУ, ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНУ ОСВІТУ

ТРАНСПОРТНОГО СПРЯМУВАННЯ

НКІ.jpg

 НКІ ТТ проводиться в цілях підвищення статусу та якості вищої, фахової передвищої, професійно-технічної освіти, удосконалення системи професійної орієнтації серед молоді, підвищення престижу професій робітників і кваліфікацій працівників у сфері транспортних технологій, залучення молоді у виробничий сектор економіки, впровадження в освітній процес інноваційних технологій та високотехнологічного обладнання, не рідше одного разу в два роки.

 

Основними завданнями НКІ ТТ є:

  • впровадження в систему освіти передового міжнародного досвіду підготовки кадрів;

  • вдосконалення і підвищення ефективності освітніх стандартів;

  • вдосконалення науково-методичного забезпечення освіти;

  • мотивація молоді до безперервного професійного вдосконалення і досягнення професійної компетентності світового рівня;

  • вдосконалення системи професійної орієнтації з урахуванням міжнародних стандартів;

  • виявлення талановитої молоді і створення умов для розвитку їх професійних здібностей;

  • створення сприятливих умов для реалізації і розвитку творчих здібностей педагогічних працівників;

  • підвищення професійного рівня робітників (службовців) і фахівців;

  • розвиток взаємодії в сфері освіти і компаній транспортного спрямування.

animation.gif
animation.gif
animation.gif
animation.gif
изображение_viber_2021-12-14_14-18-36-913.png
logo_automehanika в 2 линии.png

 

Асоціація Професіоналів Автосервісу, об'єднання спеціалістів з усієї України. Ціль Асоціації об'єднати автобізнес в команду для розвитку і підняття професійного  рівня.

http://apa.in.ua

ТОВ «АНДРМАКС» - імпортер та представник ANDRMAX®. Напрямок компанії — забезпечення  професійний ручним, пневматичним, гідравлічним і спеціальним інструментом, а також приладами та інструментальними меблями. 

https://andrmax.ua/uk

Автомеханіка, компанія-лідер, що вже понад 25 років постачає в Україну  інноваційне обладнання та рішення для СТО від найкращих світових брендів та комплектує провідні автосервіси країни.                 

https://autom.com.ua/ua

 

autoExpert-consulting - провідна українська інформаційно-консалтингова агенція в галузі Automotive Aftermarket, яка має 27-річний досвід роботи в Україні та за її межами.

https://autoexpert-consulting.com

WIX Filters – це понад 16 000 окремих продуктів для автомобільної галузі. Продукція призначена для легкових автомобілів, вантажівок, автобусів, а також важкої техніки. Асортимент представлений паливними, масляними, повітряними, салонними фільтрами, а також осушувачами повітря, фільтрами охолоджуючої рідини, фільтрами трансмісійного масла, фільтрами речовини для SCR разом з додатковими продуктами, також фільтри, які використовуються в системах силової гідравліки і пневматики.

https://wixeurope.com/ua

Inter Cars Ukraine є частиною мережі Inter Cars Group, заснованої польською компанією Inter Cars S.A.  — найбільшим дистриб’ютором автомобільних запчастин та автотоварів у Центральній і Східній Європі. Окрім Польщі й України, Inter Cars представлений ще в 16 країнах світу і має 585 франчайзингових відділень по всій Європі, 40 з яких — в Україні.

https://intercars.com.ua

bilstein group –це сімейна компанія у сьомому поколінні зі штаб-квартирою в м.Еннепеталь, Німеччина, до якої входять три всесвітньо відомих бренди febi, SWAG та Blue Print. bilstein group – це 22 міжнародні філії у 70 країнах світу, ми є одним із лідерів на світовому ринку після продажного обслуговування. Наша компетенція виробника є однією із складових нашого успіху, оскільки ми не тільки постачальник: ми виготовляємо певний асортимент запасних частин на нашому власному сучасному виробництві.

https://bilsteingroup.com/ua

  

febi –це постачальник №1 на незалежному ринку запасних частин. З самого початку заснування febi постачає продукцію та послуги тільки найвищої якості, що знаходить відображення у власному виробництві високоточних деталей. febi є спеціалістом в таких сегментах запчастин, як рульове управління та підвіска, гумометалеві деталі, датчики та компоненти управління двигуном. В нашому асортименті понад 47,000 запасних частин для всіх моделей легкових і вантажних транспортних засобів.

https://www.febi.com/ua

  

SWAG – це всесвітньо відомий бренд, який пропонує понад 25,000 запасних частин рівня якості оригінальних деталей, для всіх німецьких і європейських марок автомобілів. Основна спеціалізація – компоненти рульового управління та підвіски, а також деталі ГРМ. SWAG є надійним партнером та провідним постачальником запчастин на незалежному ринку після продажного обслуговування. Постійна доступність та короткі терміни доставки товарів гарантують оптимальну надійність для наших клієнтів у всьому світі.

https://www.swag.de/ua

  

Blue Print – це правильний вибір, коли мова йде про високоякісні запасні частини для азіатських легкових автомобілів та легкого комерційного транспорту. Починаючи з 1994 року, Blue Print допомагає своїм партнерам перевищувати очікування споживачів. В асортименті Blue Print понад 24,000 запасних частин для професійного ремонту транспортних засобів, від стандартних деталей до дуже складних компонентів та вузлів, а також велика кількість спеціальних інструментів.

https://www.blue-print.com/ua

 

AutoTechService - Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів. Виставку супроводжує насичена ділова програма: тематичні конференції та семінари, презентації - простір для вирішення питань галузі, обміну тенденціями та передовим досвідом.
https://avtoexpo.ua/ats

Партнери НКІ ТТ 2023 UA:

photo_2022-12-16_08-59-30.jpg
autoExpert Logo Ok.jpg
Logo-ICU-20220125.tiff

Атестовані студенти-випускники, які прийняли участь і подолали пороговий рівень НКІ ТТ 2023:
 

- Віталій Галій

- Ярослав Довженко

- Денис Чорний

- Василь Андріїшин

- Юзьков Денис

- Віктор Попович

- Роман Кисельов

- Андрій Гнап

- Артем Бондаренко

- Гліб Мокрий

- Ткач Микола

- Костянтин Шаршонь

- Дмитро Бенько

- Данило Глибін

- Мазуркевич Олег

- Мохонько Володимир

- Дмитро Миджин

- Вадим Райко

- Ярослав Семенов

- Едуардр Халахан

- Валерій Соколов

- Барчук Володимир

- Підгаєвський Вадим

- Олександр Данко

- Максим Яровий

- Очкань Андрій

- Іван Голінка

- Віктор Гусаров

- Руслан Янчий

- Гайдей Арсен

bottom of page