top of page

За допомогою правильних інструментів кожен може повністю розкрити свій потенціал

Опис функціоналу системи Electude

  Ми всі заслуговуємо на можливість повністю розкрити свій потенціал. Нам просто потрібні правильні інструменти, щоб цього досягти.

  На шляху мільйонів молодих людей у всьому світі стоять запропоновані системи та методи, які використовуються для навчання студентів.

  Але факт залишається фактом, лише наш шлях навчання є унікальним. Ми бачимо світ особливим чином, підходимо до кожного завдання з винятковими рішеннями і що ще важливіше вчимо наших студентів використовувати унікальні методи у своїй роботі.

  Тридцять років тому, під час навчання в університеті, засновникам Electude  прийшла ідея створити новий спосіб викладання та навчання. Отримуючи професійно-технічну освіту, вони розуміли, що традиційна освіта підриває їхній потенціал. Цей недолік системи змусив їх замислитися про новий спосіб викладання та навчання.

  Так з'явилася компанія Electude, яка допомогла тисячам студентів досягти успіхів у професійній кар'єрі за допомогою інтерактивного та захоплюючого навчання. Незважаючи на те, що ми продовжуємо оновлювати систему, щоб йти в ногу з розвитком технологій, ми, як і раніше, керуємося основними принципами наших засновників: за допомогою правильних інструментів кожен може повністю реалізувати свій потенціал.

  Electude - провідна система віддаленого інтерактивного технічного навчання, перевірки знань і онлайн-тестування. Дана система заснована на хмарних технологіях.

· Більш ніж 300 000 користувачів у 55 країнах.

· Понад 30 000 викладачів і тренерів.

· Більше 40 мов.

  Система Electude містить понад 4 500 навчальних модулів і тестів, які комбінують в собі теорію, ілюстрації, графіки і схеми, а також симуляції, що полегшують вивчення і захоплюють процесом навчання.

  Ви можете навчатися основам автомобіля, підвищувати компетенції у будь-якому напрямі автомобільної тематики або вибрати комплексний продукт, який допомагає освоїти всі напрями знань щодо сучасних легкових і вантажних автомобілів.

 Electude підходить для самостійного і корпоративного навчання. Перевірка знань здійснюється у режимі онлайн. Доступна активна симуляція реалістичних ситуацій.

 Electude призначена для організації модульного навчання, атестації та сертифікації за допомогою проведення очних і дистанційних групових та індивідуальних занять серед слухачів освітніх установ, що здійснюють підготовку автомобільних техніків та інженерів, а також організацій сфери транспортних послуг. Система являє собою середовище розробки, що використовує хмарні рішення, яке дозволяє призначати зміст, керувати процесом навчання і оцінювати результат і прогрес учнів. Система містить інтерактивні гейміфіковані навчальні модулі, тести і симуляції, які стосуються таких тем, як автомобільні основи, фізичні закони, будова і принцип роботи систем та вузлів легкових і комерційних транспортних засобів, у тому числі гібридних та електромобілів, порядок застосування спеціалізованого обладнання та інструменту.

 Зазначений комплекс призначений для використання на комп'ютерах, ноутбуках, планшетних ПК, мобільних пристроях, що мають доступ до мережі Інтернет, в тому числі з можливістю виведення зображення на:

  • телевізорі;

  • проєкційному екрані;

  • на інтерактивній телевізійній панелі;

  • інтерактивній дошці.

  Функціонал програми:

  • автоматизація навчального процесу шляхом призначення навчального змісту для самостійного вивчення, при цьому даний процес керований, тому що викладач (тренер) бачить прогрес студента (учня) (результати, правильність відповідей, витрачений час на вирішення, обсяг і дату вивченого матеріалу);

  • розробка власних модулів викладачем (тренером) як з наявного змісту, так і додавання нового змісту;

  • моделювання симуляцій несправності електрообладнання та електронної апаратури двигуна внутрішнього згоряння;

  • формування заліків з тестів і симуляцій в будь-якій послідовності і з будь-якої теми, наявних в програмі; • використання на заняттях встановлених в програмі курсів та тренінгів; • пошуку за частиною слова в матеріалі;

  • експорту групового та індивідуального прогресу, навчального змісту.

bottom of page