top of page

Нами рухає бажання надати клієнтам найкращий сервіс

Опис напрямку Комерційний транспорт Electude

  Модулі Heavy Vehicle використовують принципи гейміфікації та інтерактивність, такі як анімація та моделювання, щоб створити середовище,  яке підтримує зацікавленість студентів. Автоматичне оцінювання на кожному рівні забезпечує розуміння учнем змісту, перш ніж він зможе перейти на наступний рівень. 

  Інтерактивні електронні модулі з вивчення вантажного транспорту. Ефективні для освітніх закладів і навчальних центрів, які зацікавлені в якісній підготовці діагностів, механіків та електриків комерційного транспорту.

 Доступ до модулів і тестів Electude з усіх важливих тем, які стосуються комерційного транспорту - вантажного транспорту (Heavy Vehicle), включаючи електрику та електроніку, рульове управління і підвіску, гальма і опалення, вентиляцію, кондиціювання повітря.

 HVS - інтерактивний гейміфікований контент навчання з вантажного транспорту. Електронна програма навчання складається більш ніж з 2300 навчальних модулів з постійними оновленнями і доповненнями. В системі передбачені модулі тестування, які дозволяють перевірити отримані знання під час виконання різних навчальних завдань у модулях.

  HVS  був розроблений за узгодженням з національними стандартами кваліфікації по всьому світу.

bottom of page