top of page

Ми постійно навчаємось і вдосконалюємось, і намагаємось надихнути студентів та передати наш ентузіазм

Опис напрямку Автомобільні Основи Electude

 Розділ містить фундаментальні знання будови, принципу роботи систем і вузлів транспортних засобів, порядку застосування спеціалізованого діагностичного обладнання, установок та інструменту.

 Симулятор вбудований в  Electude. Відмінна можливість для того, щоб відточити навички діагностики, отримати досвід, вивчити порядок застосування сервісного інструменту та обладнання. Доступ до симулятора управління двигуном Electude дозволить вам практикувати свої діагностичні навички в реалістичному змодельованому середовищі, отримати навички, які роботодавці називають «досвідом роботи». Engine Management Simulator ефективний як для студента, так і працівника сервісу. Симулятор дозволяє розширити професійну компетентність, знайти можливість освоїти більш складну і цікаву спеціалізацію.

 Навчання автодіагностиці автомобіля Вам буде представлений набір практичних завдань різного рівня складності: На першому етапі самостійної роботи треба навчитися виконувати діагностику і ремонт нескладних несправностей вузлів автомобілів. Порядок усунення зазначений в наряді-замовленні. Наступний крок - освоєння діагностики несправностей за скаргою клієнта, коли у вашому розпорядженні буде повний набір необхідного обладнання: від манометра для вимірювання тиску в паливній рампі, до скан-обладнання і осцилографа. Крім того, ви зможете отримати точне уявлення про види сигналів, що формуються різними датчиками, про способи управління виконавчими пристроями різного типу. Більш складні завдання, де в наряді-замовленні буде приведена лише скарга клієнта і вас обмежать у використанні сканера. Такі випадки часті в повсякденній роботі: «не бачить» сканер блок керування двигуном і доводиться самостійно будувати так зване «древо проблем», або алгоритм пошуку несправності, застосовуючи критичне мислення і логіку міркувань «якщо - то».

 Симуляційні навчання і демонстрація інструменту Для викладача (тренера) симулятор відкриває можливість демонстрації використання інструменту, не виходячи з аудиторії, моделювати різні ситуації і реакцію діагностичного обладнання на введені несправності. Цікавою опцією для вас стане «Рахунок». У цьому документі автоматично відображаються витрати на ремонт в реальному часі. Він реєструє час, який вам потрібно на знаходження несправності, і розраховує вартість замінених деталей. Він також підраховує додатковий час, який треба було б для установки і демонтажу компонентів у реальному часі. Для цього і призначений курс навчання на основі Engine Management Simulator, який поділений на базовий, підвищений і спеціальний курс. Наразі наявні близько 150 різноманітних симуляцій.

bottom of page